Virtuális séta

Irodai nyitvatartás: Hétfő-Péntek: 9:00-13:00

Telefon: 92/599-230 | E-mail:

21013. november 10. Évközi 32. vasárnap

        Évközi 32. vasárnap van. Este ¾ 6-kor a loretói litániát imádkozzuk.

Hétfő:             Tours-i szent Márton püspök ünnepe.

Kedd:              Szent Jozafát püspök és vértanú emléknapja.

Szerda:           A magyar szentek és boldogok emlékezete.

Péntek:           Nagy szent Albert püspök és vértanú emlékezte.                                    

      

            A Szombathelyi Egyházmegye jövő évi kalendáriuma 550 Ft-os áron a sekrestyében vásárolható.  Kapható Katolikus Kalendárium és forgatható falinaptár is. Az Ünnepi Harangszót, plébániánk lapját a testvérek a szokott helyen találják.

A Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium szeretettel hívja és várja a 8. osztályos diákokat és szüleiket pályaválasztási tájékoztatóra, melynek időpontja: november 14., csütörtök, délután fél öt óra.

 

             Egyházmegyei Adventi Családi Lelkinap lesz nov. 23-án, szombaton városunkban, a Mindszenty Iskolában. 9 órától várják a családokat. De. Blanckenstein Miklós atya elmélkedése, előadása lesz. Du. 3 órakor a  püspöki szentmisével fejeződik be a lelkinap.  Jelentkezni lehet a plébánián leadott jelentkezési lappal. A határidő nov. 18. Kérjük a testvéreket, hogy süteménnyel járuljanak hozzá a családok megvendégeléséhez.   

       

             Jövő vasárnap évközi 33. vasárnap lesz. Jövő vasárnap családos szentmise lesz a Zárdában.