Meghívó

2012. január 24. (kedd) 19:39

gyertyakSzeretettel hívjuk Önöket tavaly megkeresztelt gyermekeikkel együtt, hogy a Szent Család példája nyomán, gyújtsanak egy gyertyát gyermekeikért és kérjék rájuk Isten áldását! A Mária Magdolna Plébániatemplomban, 2012. február 4-én, 18 órakor.

Genfest 2012: let's bridge – Építsünk hidakat

2012. január 24. (kedd) 16:10

che5Budapest, három napon át az „egység kultúrájának fővárosa” Budapest – ez a híd Nyugat és Kelet között – 2012. augusztus 31-étől szeptember 2-áig az egység kultúrájának fővárosa lesz. A találkozások, kiállítások, előadások színhelye a Sportaréna lesz (amely 12.500 fő befogadására képes), valamint a Duna felett átívelő hidak. A rendezvényt több mint háromezer önkéntes készíti elő az egész világon, akik már hónapok óta dolgoznak a Genfest megvalósításán.

Imádság a nemzetért

2012. január 22. (vasárnap) 13:14

ima2Hozzád fordulunk imánkkal Isten dicsőséges Anyja, Magyarok Nagyasszonya, szentséges Szűz Mária. Ezer éven át tapasztalt pártfogásodat megköszönve kérünk, hogy most, nemzetünk e nehéz napjaiban se vond meg tőlünk anyai segítségedet. Első szent királyunk előre látta népe árvaságát, ezért neked ajánlott minket. Mi tehát nem az idegen félelmével, hanem a gyermek bizalmával fordulunk hozzád, mert tudjuk, hogy sohasem hagytad meghallgatatlanul azokat, akik segítségért bizalommal hozzád folyamodtak.

Mécs napok március 15-17. között

2012. január 13. (péntek) 16:19

2012. március 15-17. között együtt járó pároknak, jegyeseknek és 3 éven belül házasodott pároknak Mécs napok megrendezésére kerül sor Papp Tihamér ferences atya vezetésével Botfán a Mindszenty Ifjúsági Házban. Részvételi díj: 10 000Ft. Bővebb információ és jelentkezés a  http://www.mecsnapok.hu/  oldalon.

Szombathelyi Egyházmegye

Magyar Katolikus Egyház

Online-sarok

A hét képe

Önt kérdezzük!

Részt vesz valamilyen formában a Mindszenty-emlékév ünnepségén?

2012. január 4. (szerda) 9:13